Tego jeszcze nie było! Trzecia w tym roku edycja imprez z cyklu #RUNGDN odbędzie się na torze motocrossowym w Borkowie! Przygotujcie się na wiele zbiegów i podbiegów, a trasa o profilu mocno interwałowym będzie przebiegać w warunkach, których nie powstydziłby się niejeden ekstremalny bieg przeszkodowy!

Bieg odbędzie się w dniach 08 – 09.05.2021 na dystansie 5 km lub 10 km, na pętli o długości 2,5 km. Uczestnik będzie mógł wybrać ten najlepiej dopasowany do swoich możliwości. Po ukończeniu trasy każdy zawodnik, otrzyma od organizatora okolicznościowy medal oraz gadżet.

Bieg odbędzie się na Torze Motocrossowym przy ul. Borkowskiej w Gdańsku. Formuła biegu uległa zmianie i będzie tym razem podzielona na 50 – osobowe fale startujące co półtorej godziny. Pierwszy start zaplanowany jest na godz. 9:00 a ostatni na 15:00. Wyboru fali w której Zawodnicy będą startować należy dokonać podczas rejestracji do zawodów.

*Trasa nie posiada atestu PZLA. Została zmierzona kółkiem mierniczym.

To trzeci, z czterech biegów z cyklu #RUNGDN zaplanowanych na ten rok. Dlatego uważnie śledźcie naszą stronę oraz kanały social media, aby być na bieżąco z naszymi wydarzeniami.