A A A

11 maja 2024

Stadion żużlowy im. Z. Podleckiego, Gdańsk

Stadion___u__lowy_Gda__sk-0003 (1)

11 maja, w sobotę! Przygotuj się na przesunięcie granic swojego komfortu i podejmij wyzwanie w ekscytującym biegu przeszkodowym w wyjątkowej scenerii historycznego stadionu żużlowego w Gdańsku.

AMBERMAN to trasa naszpikowana przeszkodami na 2 dystansach –  3 km oraz 5 km w całości na terenie stadionu! Dla Ciebie piekielnie dobra zabawa a dla Twoich bliskich niezwykłe przeżycie gorącego kibicowania.

Biegi przeszkodowe to najpiękniejszy sport świata – sprawdza w pełni na co cię stać.

Czy poradzisz sobie podczas pokonywania różnych przeszkód? Przetestujemy Twoją siłę, zwinność, wytrzymałość i psychikę. Od wspinania się po ścianach i czołgania, skakania, wiszenia na rękach do przenoszenia ciężkich przedmiotów.

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym sportowcem, czy lubiącym wyzwania amatorem. Wydarzenie, które stworzymy będzie epickie a z porcją cudownego wysiłku gwarantujemy dobrą zabawę – więc zbierz swoich przyjaciół i przyjdź doświadczyć pompującej w żyłach adrenaliny i zostań AMBERMANem drugiej edycji !!

Dystanse

 Trasa naszpikowana przeszkodami na 2 dystansach – 3 km oraz 5 km w całości na terenie Stadionu 

3 km

5 km

Zasady dla Dorosłych i Juniorów

 Rywalizacja będzie odbywać się w 4 kategoriach:

ELITE | JUNIOR ELITE

z pomiarem czasu – to jest formuła dla doświadczonych zawodników biegów przeszkodowych. Formuła na dystansie 3km na zasadach FISO, przygotowująca zawodników do Mistrzostw Europy OCREC 2024

OPEN | JUNIOR

z pomiarem czasu – to jest formuła na dystansie 5km, z 20 przeszkodami w luźnej formule. Bez napinki. Macie się dobrze bawić, sprawdzić swoją formę i pokonywać przeszkody – jak się nie uda, nic się nie stanie, w zamian dostaniecie do wykonania zadanie sprawnościowe i lecicie dalej. Możecie sobie pomagać (ale nie nosić na barana) – team work jest mile widziany.

TEAM - SZTAFETA

z pomiarem czasu – to jest formuła w starym stylu sztafety OCR. Biegacz, Siłacz i Techniczny.


KIDS

Zabawa, zabawa, zabawa – to jest formuła bez pomiaru czasu, na osobnej trasie z przystosowanymi dla dzieci przeszkodami.

Dzieci mają się bawić a rodzice ich wspierać – nie robiąc ciśnienia.

Dzieci będą mogły pokonywać trasę wielokrotnie, w ramach wyznaczonych godzin zabawy.

Zapisy oraz cennik Amberman:

Zapisy oraz cennik Amberman KIDS:

Kolekcja
Amberman

by Barbarians

Lokalizacja Biura Zawodów

Stadion żużlowy im. Z. Podleckiego, ul. Zawodników 1, Gdańsk

Sponsorzy i Partnerzy